Frederik Boersma

Po keturių dėstymo ir tyrimų Utrechto universitete metų, dirbo su GIS rinka, taip pat – profesionalių paslaugų rinkoje su elektros, dujų, komunikacijos tinklų operatoriais. Dirbo projektuotoju, taip pat su verslo plėtra ir prekyba. Be to, individualiai konsultavo nemažai stambių projektų.

Per daug metų šiek tiek atsitraukė nuo GIS ir pradėjo daugiau dirbti su verslo darbo eiga. Įskaitant projektus su turto informacijos valdymu, veiklos planavimu ir pan.

2015 m. pradžioje „Bentley System“ perorganizavo savo pardavimų struktūrą tam, kad atitiktų rinkos, kuriai kuria produktus ir paslaugas, poreikius. Vienas rinkos dalyvių – komunalinių paslaugų industrija, nuo elektros energijos gamybos iki paskirstymo. Nuo vėjo energijos iki mažų apskričių šildymo projektų.

Kaip Statinių ūkio sprendimų padalinio direktorius, kuruoja produktus ir jų pakeitimus, kurie bus labai konkurencingi tam tikrose verslo šakose. Pradedant turto informacijos valdymu, baigiant CAD ir GIS. Dirba tiek kaip konsultantas įmonės viduje, tiek bendrauja su esamais, tiek su būsimais klientais. Nors šias pareigas užimantys žmonės dažniausiai veikia globaliai, jis daugiausiai dirba su Europa ir kartais – Viduriniaisiais Rytais.

bentley